Pomůžeme vám najít práci...

Na cestě k novému zaměstnání Vás čeká několik důležitých kroků: správné sestavení životopisu, vyhledání vhodných nabídek zaměstnání, psaní motivačních dopisů, a když uspějete, přijde Vám pozvání na pohovor se zaměstnavatelem, případně s personalistou.

Správně zvládnutý pohovor Vám může otevřít dveře do nového pracoviště, a i kdyby se to nepodařilo, může Vám alespoň otevřít oči a vy si můžete uvědomit, na jaké pozici chcete nebo naopak nechcete pracovat.

Firma GlaxoSmithKline v rámci spolupráce s občanským sdružením Epistop nabízí našim klientům možnost zkušebních pohovorů vedených jejich personalisty v prostorách firmy na Pankráci.

Jak pohovor probíhá?

·         Zašleme klientův životopis a motivační dopis na určitou pozici

·         Klient absolvuje pohovor se dvěma zkušenými personalisty

·         Klientovi je poskytnuta zpětná vazba – personalisté zhodnotí životopis, motivační dopis i vystupování na pohovoru, zdůrazní z jejich pohledu silné a slabé stránky

Možná Vás Váš první pracovní pohovor teprve čeká nebo od Vašeho posledního uplynula již dlouhá doba a máte strach z neznámého. Možná jste někdy absolvovali pohovor neúspěšně a víte, jak je to demotivující a vyčerpávající. Ani důkladná příprava někdy nestačí. Stresová situace, kterou přijímací pohovor nepochybně je, velmi často vede k tomu, že se chováte nervózně, zapomenete, na co jste se chtěli zeptat, zkrátka neděláte to, co jste nacvičovali doma před zrcadlem.

Výhody zkušebních pohovorů

Když si pohovor vyzkoušíte nanečisto, už pro Vás nebude takovým krokem do neznáma.

Zpětnou vazbou od personalistů zjistíte, jak jste si vedl/a:

·         jak jste působil/a svým chováním, gestikulací a vzhledem

·         co máte zdůraznit jako své silné stránky

·         jak mluvit o své případné dlouhodobé nezaměstnanosti

·         jak, kdy a jestli vůbec zmínit epilepsii

·         zda se hlásíte na pozice, které jsou pro Vás vhodné – zda se nepodhodnocujete či nepřeceňujete

Zjistíte, zda-li Váš systém přípravy na pohovory obstojí před zkušenými personalisty. Ověříte si, jestli umíte klást otázky, které Vám pomohou zjistit, zda i Vy chcete v dané firmě pracovat. Pohovor je totiž určený pro obě dvě strany. Nejde jen o to, jestli vy se zamlouváte zaměstnavateli, ale také o to, zda pozice, na kterou se hlásíte, je vyhovující pro Vás.


Zde si můžete stáhnout "Desatero a časté otázky" od společnosti GSK.

Přihlaste se

Provoz portálu podpořili

 
 
 

Kde nás najdete

Thomayerova nemocnice

Pavilon A1, Vídeňská 800

140 59, Praha 4

info@epistop.cz

Jsme také na...

Facebook
Twitter
Youtube
Googleplus

Spolupracujeme