Pomůžeme vám najít práci...

Nabízíme: 
 
·         Individuální poradenství - sociální a pracovně-právní poradenství, tvorba osobní dokumentace. 
 
·         JOB KLUB – skupinová aktivita zaměřená na rozvoj komunikačních a prezentačních dovedností, základy počítačové gramotnosti a prohloubení orientace na trhu práce. 
 
·         Tréninková místa - získání či obnovení pracovních návyků, práce v kolektivu, praxe a doporučení pro budoucí zaměstnavatele. 
 
·         Spolupráce se zaměstnavateli a zaměstnávání - zprostředkování informací o epilepsii zaměstnavatelům, obecně i dle individuálních potřeb klientů 
 
Realizaci projektu zajišťuje sociální pracovnice a ergoterapeutka.

Na cestě k novému zaměstnání Vás čeká několik důležitých kroků: správné sestavení životopisu, vyhledání vhodných nabídek zaměstnání, psaní motivačních dopisů, a když uspějete, přijde Vám pozvání na pohovor se zaměstnavatelem, případně s personalistou.

Správně zvládnutý pohovor Vám může otevřít dveře do nového pracoviště, a i kdyby se to nepodařilo, může Vám alespoň otevřít oči a vy si můžete uvědomit, na jaké pozici chcete nebo naopak nechcete pracovat.

Firma GlaxoSmithKline v rámci spolupráce s občanským sdružením Epistop nabízí našim klientům možnost zkušebních pohovorů vedených jejich personalisty v prostorách firmy na Pankráci.

Číst dál: Pracovní pohovor nanečisto

Přihlaste se

Provoz portálu podpořili

 
 
 

Kde nás najdete

Thomayerova nemocnice

Pavilon A1, Vídeňská 800

140 59, Praha 4

info@epistop.cz

Jsme také na...

Facebook
Twitter
Youtube
Googleplus

Spolupracujeme